Stahuj XNA Lara ZDE

Oficiální Stránka hry Tomb Raider (KLIK)


Červenec 2009

4.Nová SB

20. července 2009 v 7:54 | Lady Lara C. |  *Spřátelené Blogy*
Jako první je Lara´s Shadow (LS),která má nááááádherný blog především o Doppelgangerovi určitě se tam koukněte!!!Dalším novým SB je blogík Lady Croft,blog má o Laře Croft a různých zajímavostech.Rozhodně stojí zato se tam kouknout!!!Třetím SB je blog Kalak,která má blogík zaměřený na Laru Croft.Jinak má moooc pěkný design určitě se tam utíkejte podívat!!!A čtvrtým a taky posledním SB je blog Kubíka,který má blogík opět o naší Laře Croft.Co dodat jen že má opravdu nááááááááádherný design a určitě tam zajděte!!!(Diplomky udělám později)


Pro Kalak za SB

19. července 2009 v 17:51 | Lady Lara C. |  *Pro vás*

Od Kaki LC pro její SB

19. července 2009 v 15:13 | Lady Lara C. |  *Pro mně*
Nááádherný!!!Zhodnoťte můj Design blogu

19. července 2009 v 15:11 | Lady Lara C. |  *Ostatní*
Tak jsem se rozhadla že udělám new design,a pořád nevím jestli se vám líbí a proto jsem založila Anketu!!!TR:Origins???

19. července 2009 v 14:46 | Lady Lara C. |  *Novinky*
Ve včerejším zpravodajství jsme vás informovali o neoficiálním ohlášení nového Tomb Raidera, jehož děj má být zasazen do naprosto nových lokací. Dnešním dnem zveřejnila firma Crystal Dynamics oficiální koncepty ze hry s následnými pravdivými fakty! Vše nasvědčuje tomu, že Tomb Rider 9 bude prequelem. Bude se jednat o první dobrodružství mladé nezkušené Lary Croft, jež se ocitne v otevřeném světě temného Japonského ostrova, obývaného bizarními nestvůrami. Devátý Tomb Raider bude naprosto novou perspektivou pro dosavadní dobrodružnou sérii, při němž se místy i pořádně vyděsíme, tudíž očekáváme také špetku prvků hororového žánru.

Náhlá a nečekaná bouře zničí výzkumné plavidlo mladé Lary Croft, která následně ztroskotá na odlehlém japonském ostrově. Vše odkazuje na necivilizovanou a opuštěnou pustinu, ač hlavní aktérka nalezla několik orientačních značek, vyznačujících zřejmě cestu ostrovem. Neklidní pocit a stejně tak jako záhadné zvuky ze stínů, přesvědčí Laru, že na ostrově není sama. Vnitřní síla a vysoké odhodlání, dodá hlavní hrdince něžného pohlaví odvahu, postavit se temným ostrovním predátorům i hluboko v nitru prastaré hrobky. Zda obstojí bude záviset už je na vás.

Autoři Crystal Dynamics slibují temnou survival akci, jež nabídne nečekané otevřený svět. Nový díl nebude opět ošizen o řešení záhad nebo hledání tajných vchodů, za pomocí nových herních možností. Tvůrci nebrali na lehkou váhu ani prostředí tajemného ostrova, kde budeme moci čekat novinky, co by například dynamickou změnu počasí. Světový distributor Square-Enix ve spolupráci s Crystal Dynamics hodlá hru vydat pro Xbox 360, Playstation 3 a PC. Datum vydání je však stále zakopán v té nejhlubší hrobce.

první 3 concept arty z TR 9: