Stahuj XNA Lara ZDE

Oficiální Stránka hry Tomb Raider (KLIK)


Červen 2009

Angelina Jolie zuří ohledně nového Tomb Raidera

28. června 2009 v 15:28 | Lady Lara Croftová |  *Lara Croft*
Americká herečka Angelina Jolie zřejmě nebude hrát v dalším dobrodružství Lary Croft a to se jí nelíbí.
Tomu, že se chystají nové filmy s Larou Croft, jsme se věnovali již v několika článcích (tady a tady). Producenti mají v plánu nastartovat znovu celou sérii, kde bude Lara mladší a její postava mnohem propracovanější (po psychologické stránce).

To mimo jiné znamená, že se již nepočítá s Angelinou Jolie, která sexy archeoložku a vykradačku hrobů ztvárnila v původních dvou filmech, a údajně se počítá s Megan Fox, sexbombou z Transformerů. A to se prý Angelině nelíbí.

Britský deník Sun píše: "Angie měla zájem zopakovat si svoji roli. Cítí, že je to něco, co pomohla definovat, a cítí se okradena, protože roli dostane někdo, kdo je podle ní méně schopný než ona." O samotném filmu se jinak neví vůbec nic.

Pokud jde o další videohru, předpokládá se, že nový díl akční série Tomb Raider vyjde v roce 2010. Podle všeho bude opět z dílny Crystal Dynamics, kteří se postarali o restar série s díly Tomb Raider: Legend, Anniversary a Underworld.

Zdroj: tn.cz


Tomb Raider Legend - Kazakhstan

28. června 2009 v 15:23 | Lady Lara Croftová |  *Videa - YouTuBe*


The Landing: Dramatic End

27. června 2009 v 18:01 | Lady Lara Croftová |  *TR: Legend*

???Tomb Raider 9???

5. června 2009 v 21:03 | Lady Lara Croftová |  *TR:Origins*
Šéf společnosti Eidos, Ian Livingstone, naznačil směr, jakým se ubere série Tomb Raider s vnadnou archeoložkou Larou Croft. Další díl by měl znovu nastartovat známou značku po "chladném přijetí" posledního dobrodružství Tomb Raider: Undeworld. Podle Livingstona přinese hra několik zapamatování hodných věcí, které nás donutí žasnout.

Představitelé Eidosu se již začátkem roku vyjádřili, že nejsou spokojeni s prodeji Tomb Raider: Underworld (které ve výsledku nebyly zase tak špatné).
Lara Croft podle nich měla projít stejným restartem jako třeba filmový Batman. My si na novodobou trilogii Tomb Raider: Legend, Anniversary a Underworld rozhodně nemůžeme stěžovat.

Livingstone v rozhovoru na stránkách GamingIndians také zmínil možnost dalšího celovečerního filmu s Larou Croft. Momentálně se pracuje na filmu Kane and Lynch s Brucem Willisem v hlavní roli, který vzniká podle stejnojmenné akční videohry od Eidosu. Pak bychom se mohli dočkat dalšího filmového Tomb Raidera.
Zřejmě bez Angeliny Jolie…Banner od Kaki LC

5. června 2009 v 19:01 | Lady Lara Croftová |  *Pro mně*
Od Kaki LC jsem dostala překrásný banner,moc ti děkuju!!!A ještě sem dostala ikonku,zde je: